Etkinlik Takvimi

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZDAN YILBAŞINDA GÖREV YAPAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE ZİYARET

BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZDAN YILBAŞINDA GÖREV YAPAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE ZİYARET

Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri MEHMETBEYOĞLU , yılbaşı gecesi ilçe genelinde asayiş ve trafik uygulaması yapan güvenlik güçlerini ziyaret etti.

Güvenlik güçlerine ve seyir halindeki vatandaşlarımıza tatlı ikram eden  Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Nuri MEHMETBEYOĞLU , yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennilerinde bulundu.

 Karayolu'nda uygulama noktasında uygulama yapan ekipleri ziyaret eden MEHMETBEYOĞLU, "yılbaşı gecesi ilçemizde gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması vatandaşlarımızın güvenli huzur içerisinde yeni yıla girmesi için kolluk görevlilerimiz emniyet ve jandarma sahada hem trafik hem asayiş uygulamaları yapıyor. Bizde bu anlamda görevini yerine getiren arkadaşları ziyaret ettik. Hem yeni yıllarını kutladık, hem de onlara tatlı ikram ederek, motivasyonlarını yüksek tutmaya çalıştık. Bu vesileyle hepsinin de yeni, yılını kutlamış olduk. Herkesin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın ülkemize milletimize ve devletimize tüm islam alemine hayırlar ve barış getirmesini diliyorum" dedi.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Vanyolu Caddesi Erciş Belediye Başkanlığı

Telefon : 0(432) 351 62 00 68 
Faks     : 0(432) 354 22 55